לוח שיעורי הסטודיו

  • שימו לב והתעדכנו בשינויים השבועיים (בכוכבית).
  • לכל השיעורים יש להצטייד בבקבוק ומגבת.
  • על מנת לשריין מקום עבור בשיעורי הספינינג  – יש ליצור קשר עם גלעד בסלולארי: 0502880186.

שיעורי בוקר

שיעורי ערב

יום ראשון

18/08

יום שני

19/08

יום שלישי

20/08

יום רביעי

21/08

יום חמישי

22/08

יום שישי

23/08

07:30-08:20

עיצוב וחיטוב

(דנה)

08:30-09:30

עיצוב וחיטוב

(*דנה)

07:30-08:20

עיצוב וחיטוב

(דנה)

08:30-09:30

עיצוב וחיטוב

(*דנה)

08:00-09:00
פילאטיס
(קרן)

 06:30-07:25
ספינינג
(גלעד)

08:30-09:30
   פילאטיס

(אסתר)

 

 

08:15-09:05

התעמלות מים – בבריכה

(נעמי)

 

 

08:15-09:05

התעמלות מים – בבריכה

(נעמי)

 

07:30-08:20

עיצוב וחיטוב

(דנה)

 

 

 

 

 

8:30-09:45

יוגה

)איילה)

18:00-18:50
עיצוב וחיטוב (דנה)

 

18:30-19:20
עיצוב וחיטוב

(דנה)

18:00-19:00
עיצוב וחיטוב

(*ענת פידרר)

18:00-19:00
עיצוב וחיטוב

(*אפרת)

 

 

19:00-20:00 מדרגה משולב

(*בועז)

20:00-21:30

יוגה

)איילה פינקלשטיין(

19:00-20:00 מדרגה משולב

(*ענת פידרר)

19:00-20:00 אירובוקס

(בועז)

 

 

20:30-21:30

קרוסטריינינג

(רונן מילר)

 

20:00-21:00 פילאטיס

(אסתר)

20:30-21:30

קרוסטריינינג

(רונן מילר)

 

 

07:30-08:20

עיצוב וחיטוב

(דנה)

————————

08:30-09:30 
   פילאטיס

(אסתר)

————————

18:00-18:50 עיצוב וחיטוב (דנה)

————————

19:00-20:00 מדרגה משולב

(*בועז)

————————

20:30-21:30

קרוסטריינינג

(רונן מילר)

08:30-09:30

עיצוב וחיטוב

(*דנה)

  ———————-

 08:15-09:05
התעמלות מים – בבריכה

(נעמי)

————————

18:30-19:20
עיצוב וחיטוב

(דנה)

    ————————

20:00-21:30

יוגה

)איילה פינקלשטיין(
 

——————

 

7:30-8:20

עיצוב וחיטוב

(דנה)

————————

18:00-19:00
עיצוב וחיטוב

(*ענת פידרר)

————————

19:00-20:00 מדרגה משולב

(*ענת פידרר)

————————

20:00-21:00 פילאטיס

(אסתר)

08:30-09:30

עיצוב וחיטוב

(*דנה)
————————

08:15-09:05

התעמלות מים – בבריכה

(נעמי)

————————

18:00-19:00
עיצוב וחיטוב

(*אפרת)

 

————————

19:00-20:00
אירובוקס

(בועז)

 

————————

20:30-21:30

קרוסטריינינג

(רונן מילר)

08:00-09:00
פילאטיס (קרן)

​06:30-07:25
ספינינג
(גלעד)

———————-

07:30-08:20

עיצוב וחיטוב

(דנה)

—————–

08:30-09:45

יוגה

)איילה(